MSQRD

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 198,9 MB
  • Version 1.3.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Facebook
IOS cihazınıza indireceğiniz MSQRD mobil uygulaması ile cep telefonunuzda çok eğlenebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz MSQRD mobil uygulaması sayesinde selfieleriniz artık her zamankinden daha renkli ve eğlenceli bir hal alacak. Fotoğrafların yanı sıra videolarınızı da renklerin MSQRD mobil uygulamasının içeriklerinden faydalanmak tamamen ücretsizdir. 

MSQRD mobil uygulamasının kullanımı kullanıcılarını hiç bir şekilde yormaz. Kolay bir ara yüze ve kullanıma sahiptir. Sizde MSQRD uygulaması içerisinde bulunan tüm efektlere göz atın, en sevdiklerinizi belirleyin ve fotoğraflarınız daha da eğlenceli bir hal alsın. Filtreler içerisinden her birini değerlendirebilir, en çok beğendiğinizi seçerek kaydedebilirsiniz. 

Çekmiş olduğunuz canlı fotoğraflarınızı ve videolarınızı sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz. Sevimli ve kaliteli selfie efektleri arasında kendinizi kaybetmeyin. Tek tek tüm efektleri ön izleme yaparak en çok beğendiğinizi kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir mobil uygulama olarak gördüğüm MSQRD mobil uygulamasında sizde eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Bu tarz bir çok uygulama bulunuyor fakat MSQRD uygulaması diğer uygulamalara göre daha kaliteli ve daha fazla efekt sunuyor. Bu sebeple diğer uygulamalara göre daha çok tercih ediliyor. 

MSQRD indir
DİĞER SÜRÜMLER